/
صفحه اصلی
/
خبرخوان
/
ارتباط با ما
/
¤ ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد
تاریخ ارسال:۱۳۹۸ جمعه ۲۱ تير
چاپ خبر
نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت حجت الاسلام والمسلمین احتشام به تاریخ بیست و یکم تیر ماه 1398 نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت حجت الاسلام والمسلمین احتشام به تاریخ بیست و یکم تیر ماه 1398
   سلام علیکم و رحمت الله؛ بسم الله الرحمن الرحیم، لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم؛ حسبنا الله نعم الوکیل؛ نعم المولی و نعم النصیر؛ الحمدلله رب العالمین والعاقبه للتقوی والیقین والصلوه والسلام علی سیدنا و نبینا حبیب اله رب العالمین؛مولانا ومقتدانا أَبِي الْقَاسِمِ مُحَمَّدٍ (االهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)، و اللعن الدائم على أعدائهم أجمعين من الان الی يوم الدين.  
اوصيکم عبادالله و نفسي بتقوي الله فان خير الزاد التقوي؛ يا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اتقوا اللَّهَ وکونوا مع الصادقین.

خود حقیر و ضعیف و کوچک و مغلوب را وشما عزیزان بزرگوار؛ خواهران و برادران گرانقدر اهل جمعه و جماعات و حضور حماسی در اجتماعات و دفاع از نظام اسلامی را به تقوا و پرهیز از آنچه خدای متعال دوست ندارد توصیه می کنم. باور کنیم خیر و صلاح ما در آن است که خدای متعال برای ما نپسندیده است؛ آنچه که پسندیده است انجام دهیم، آنچه که نپسندیده است ترک کنیم. به اندازه دکتر ماهر متعد متخصص که ما را پرهیز می دهد و ذره ای از توصیه دکتر عقب نشینی نمی کنیم و احساس خطر می کنیم اگر پرهیز او را انجام ندهیم یا طبیب من لا طبیب له: آن طبیبی که دیگر هرکس بی طبیب شد و کارد به استخوانش رسید سراغ او می رود ما را پرهیز داده است، فرموده است از زهر و سم شیطان و دنیا و هوای نفس پرهیز کنید، دیر یا زود ما را می برد، شب سخت و روز سخت تری در انتظار ماست، شب  و روزی که همه کسانی که به امید شفاعت آن ها سال ها دل خوش کرده ایم خود از همه بیشتر از ترس گریه کردند؛ گریه های مولامان امیرالمومنین(ع) و حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها؛ و گریه های همه موالی ما امامان معصوم و انبیاء عظام و اوصیاء گرانقدر علیهم صلواه الله انقدر زیاد است که کسی نمی تواند انکار کند، از ترس قبر و قیامت؛ ابکی ابکی لظلمه قبری؛ از خدا بخواهید که گاهی خواب ببینید لحظه مردنتان را و خدای متعال اگر کسانی که اهلش باشند خداوند این توفیق را فراهم می کند، از خدای متعال بخواهیم که گاهی لااقل خواب ببینیم لحظه مردنمان را؛ ببینیم چه داریم و در آن لحظه به چه فکری هستیم؛ در آن لحظه جان دادن وقتی خواب می بینیم آیا زبان ما به لااله الا الله و امید ما به محمد رسول الله(ص) است؟ یا نه وقتی در خواب لحظه مرگمان را دیدیم ترس و لرز است؟ امید و نشاط نیست؟ اگر خواب دیدید مردنتان را و در عالم برزخ خوابی امید و با نشاط بودید به این دلبستگی های شفاعت و بعضی دلخوشی ا امیدوار باشید ولی اگر خدای ناکرده سحرگاهی خواب مردن دیدید اما جز ترس و داد زدن و فریاد کشیدن چیزی روزیتان نشد از خود بترسید، راه پرخطری است باید رفت سخت است اما با تقوا راحت می شود. وَلَقَدْ كَرَّمْنَا بَنِي آدَمَ وَحَمَلْنَاهُمْ فِي الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَرَزَقْنَاهُمْ مِنَ الطَّيِّبَاتِ وَفَضَّلْنَاهُمْ عَلَى كَثِيرٍ مِمَّنْ خَلَقْنَا تَفْضِيلًا.
   ایام ؛ ایام دهه کرامت است، بین دو میلاد با سعادت حضرت معصومه کریمه آل محمد صلی الله علیه و آله و سلّم و امام رئوف و کریم مولامان امام رضا(ع) هستیم؛ این دهه که معروف است به دهه کرامت، بهانه ای است برای مرور کرامت های اخلاقی، فکری و رفتاری؛ ببینیم آیا راهی را که این برادر و خواهر بزرگوار پیموده اند برای ما هم جلوه گری کرده است یا نه؟ در مسیر کرامت این خانواده که خدای متعال همه بشریت را بر مبنای کرامت آفریده است، وَلَقَدْ كَرَّمْنَا بَنِي آدَمَ: فرزندان حضرت آدم علی نبینا وآله صلوه الله و سلام را همه مورد تکریم قرار دادیم، یعنی چه؟معنای کرامت چیست که می خواهیم مرور کنیم کرامت را؟ این واژه ای که در قرآن انقدر تکرار شد در ادبیات و معارف دینی و علوم و معارف محمد و آل محمد(ص) این قدر تکرار شد خدای ما شد ربّ کریم، قرآن ما شد قرآن کریم، رمضان ما شد رمضان کریم، امام مجتبای ما شد مجتبای کریم، انسان شد موجود کریم، ماه رمضان برای ما تاج کرامت به سر نهادند و به سر زدند. این کرامت ها یعنی چه؟ چهار معنا برای کرامت ذکر شده که برمی گردد به همان معنای اول، معنای اول کریم یعنی عزیز، نفوذ ناپذیر. در دعای ماه سفر به خدای متعال عرضه می داریم یا عزیز یا عزیز یا عزیز، ذلت بعظمتک جمیع خلقک فاکفنی شرّ خلقک؛ ای خدای قادر، با عزت، نفوذ ناپذیر؛ بر مبنای حق و عدل، مبنای اداره تکوین و تشریع توست؛ لقد تمّت کلمت ربک صدقا و عدلاً: محال است خدای متعال بر خلاف صداقت و عدالت در تکوین و تشریع کاری انجام دهد. فرصت مختصر خطبه خیلی زمین گشودن، رمز گشایی از این واژه به من نمی دهد ولی در همین حد مختصر کریم یعنی عزیز . وقتی انسان و خدای متعال و رسول الهی عزیز شدند: ذلت بعظمتک جمیع خلقک؛ همه مخلوقات تو در برابر عظمت تو خوار و ذیل اند، ترامپ کیست! جهان خواران کی هستند! این ابر قدرت ابر قدرت گفتن؛ واژه ای است که  خود آن خبیث ها به دهن یک مشت جهان سومی انداخته اند و یک مشتی هم در داخل گاهی تعبیر می کنند ابر قدرت ! هرچه قدرت است همه در سایه قدرت اوست، گاهی عزیزترین مخلوقش را با ضعیف ترین موجودش حفظ می کند، پیامبر عزیز خودش را در یک لحظه بحرانی با سست ترین خانه؛ انّ اوهن البیوت لبیت العنکبوت: یکی از ضعیف ترین خانه موجودات الهی که با نسیمی پاره پاره می شود، وسیله حفظ پیامبر عظیم الشأن می شود که اگر نبود این تار عنکبوت میگفتند ببینید داخل غار را، گفتند نه نمی شود عنکبوت است که اگر داخل شده بود که از تار عنکبوت خبری نبود، این است خدای ما، کاش از این خدا می ترسیدیم و کدخداهای خیالی شرق و غرب عالم در برابر دیدگان ما کوچک بود بسان امام راحل عظیم الشان و رهبر بزرگوارمان مقام معظم رهبری حضرت آیه الله العظمی خامنه ای مد ظله العالی، پس معنای اول کرامت یعنی عزّت، انسان کریم است است یعنی عزیز است، العزه لله و لرسوله و للمومنین: خدا هیچ وقت راضی نمی شود که رسول او و مومن ذلیل بشوند، خوار باشند. 
   معنای دوم: شرافت؛ کریم یعنی شریف، انسان اگر شریف باشد هیچوقت خودش را زیر دست قرار نمی دهد، فرومایه نمی شود، دست قدرت حق اگر مومن را دریابد، انسان مومن همیشه فرامایه است، بلند مرتبه است، هیچگاه در مقابل دیگران فرومایه نمی شود ، شریف است. 
  معنای سوم کریم که بهانه ای است این دهه کرامت، نفاست است، نفیس بودن. موجود کریم یعنی موجود با ارزش. هرچه ارزش بیشتر، کریم تر؛ اگر مولای ما امام رضا کریم است چون با ارزش است، مهره ویژه جهان آفرینش است در برابر عزت و عظمت و شرافت او  اهل ملل و نهل، یهودی و مسیحی وسابعی و زندی سر خم کرده اند، مرتاز هندی وقتی از هند آمد برای جلسه مأمون، به رفیقش گفت از وقتی این آقا آمد هرچه در ذهنم بود همه مخفی شد، چیزهایی جمع کرده بودم سوال کنم وقتی دستش را بلند کرد به نیت ابراز احساسات، هرچه در ذهنم بود رفت، رفیقش گفت منم که همین طور شدم، اگر غلط نکنم همه زیر سر این آقا است، آقا وقتی نزول اجلال فرمودند و نشستند، یک بار  به رفیقش گفت برگشت، گفت معلوم می شود نه تنها او صاحب شریعت است که در تکوین هم می تواند تصرف کند. سرمایه های ما، سرمایه های معنوی ما، امامان بزرگوار ما هستند، میراث گرانقدر همه جای ایران و جهان اسلام و تشیع خصوصا کاشان ما که مشهور و مشهود است که اولین نقطه ای است در ایران که داعی شدند و از امام معصوم خواستند که امام معصوم نماینده بفرستند برایشان، لذا آقا حضرت  امام علی بن محمد باقر علیهم صلوه الله به این خطه به دعوت تشریف آورد. هیچ جای دیگر نقل نشده است. آنچه که معروف و مشهور است آقا علی بن امام محمد باقر(ع) به دعوت این مردم منطقه تشریف آوردند به حکم پدر بزرگوارشان امام باقر(ع). پس کریم نفیس است، با ارزش است. به ثمن بخس و دراهم دلار و یوروی کم و معدود خودش را نمی فروشد، نفیس است.
و معنای آخر کریم یعنی سخیّ؛ کرامت یعنی سخاوت. انسانی که عزیز باشد باعزت باشد شریف باشد نفیس باشد فقط برای خودش نمی خواهد، از خداوند می خواهد حتما آنچه را که دارد از نظر مادی و معنوی همیشه سر ریز بشود، بسان سدها است که وقتی سخاوتمندانه پر شدند سر ریز می شوند. انسان مومن کریم سر ریز می شود در زندگی، اول برای رحم، نزدیکان بعد همسایگان بعد برای جامعه، افتخار می کند که زندگیش همیشه سر ریز است، زبانش به خیر است، مالش به خیر است.
  السلام علیک یا فاطمه معصومه(س)؛ یا بنت موسی بن جعفر، السلام علیک، الرف الله بیننا و بینکم فی الجنه، خداکند فاطمه معصومه در قیامت بین ما و شما بعد از بیرون آمدن از قبر در صحنه محشر روی صراط، بین ما و شما آشنایی ایجاد شود، شما ما را بشناسی و ما را دور نکنی، نگویی عمری آمدی و زیارت خواندی و دلت جای دیگر بود و زبانت با رفتارت فرق می کرد. 
السلام یا ابا الحسن، یا علی بن موسی الرضا(ع)؛ من کیستم گدای تو یا ثامن الحجج؛ شرمنده عطای تو  یا ثامن الحجج؛ عطای مولایمان امام رضا و این خواهرگرانقدر این است که اهل کرامت باشیم، اهل عزت و شرافت باشیم، تمام دنیا را به ما دادند عزت و شرافت و نفاست و سخاوتمان را به چالش نکشیم و امیدوارم چنانچه این ملت تا کنون در این 40 سال اینگونه عمل کرده اند همین گونه عمل میکنیم تا انقلاب رضوی و فاطمی و معصومه ای خود را تحویل صاحب اصلی بدهیم و انقلابمان  به انقلاب مهدی فاطمه(عج) متصل شود انشالله. 
 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَر * فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ * إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ
صدق الله العلی العظیم
بسم الله الرحمن الرحيم
الحمدوالثناء والشکر لله تعالی رب العالمین و السلام علي سيدنا و مولانا حبيب إله العالمين مولانا و مقتدانا أباالقاسم محمد (ص) و اللعن الدائم على أعدائهم أجمعين من الان الی يوم الدين. اللهم صل علي مولانا اميرالمؤمنين علي بن ابيطالب عليه السلام و صل علي صديقه الطاهره فاطمه الزهراء سيدة نساء العالمين و صل علي الحسن و الحسين سيدي شباب اهل الجنه و صل علي مولانا علي بن الحسين و محمد بن علي و جعفر بن محمد و موسي بن جعفر و علي بن موسي و محمد بن علي و علي بن محمد و الحسن بن علي و الحجه ابن الحسن المهدي حججک علي خلقک و امنائک في بلادک، اللهم صل عليهم صلاة لا یقضی علی احصائها غیرک یا ارحم الراحمین؛.
اوصيکم عبادالله و نفسي بتقوي الله ؛ يا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اتقوا اللَّهَ و قولوا قولاً سدیداً.

   هم با تقوا باشید هم با راستگویان عالم باشید، اسم ما در راست قامتگان جودانه تاریخ و راستگویان عالم با صدیقین و شهدا و صالحین وعلما  قرین شود انشالله؛ و حسن اولئک رفیقاً؛ بهترین رفیق ها در جهان برای انسان، همین صدیقین و شهداء و صالحین و علما هستند. امیدواریم همه ما از زیور تقوا و پرهیز از آنچه خدا نمی پسندد و آراسته شدن به آنچه که خدای متعال دوست دارد و اوامرو نواهی او را جدی بگیریم، با تقوا زندگی کنیم، جزو متقین باشیم و با تقوا بمیریم انشالله و ذخیره تقوایی ما در شب سخت و روز سخت تر قیامت به کارمان خواهد آمد انشالله.
مناسبت های مختلفی هست، اول حضور استاندار محترم و هیئت همراه را در دیار دارالمومنین ارج می نهیم، در محضر حضرت آیه الله نمازی حفظه الله تعالی دیروز در جلسه ای با حضور استاندار بحث های خوبی شد، پیشنهاد های خوبی شد، اعلام کردند که من از وقتی که استاندار شده ام اقلاً هفته ای دوبار آمده ام به کاشان؛ و پیشنهاد این بود که شما اگر بتوانید بعضی ادارات کل را منتقل کنید به کاشان که بفهمیم این فاصل طولانی را طی کردن برای کار اداری کار سختی است، گفتند مدتی است ما این را شروع کرد ایم، اختیاراتی را به فرماندار ویژه کاشان داده ایم و بسیاری از مشکلات انشالله در شهرستان حل خواهد شد به یاری خدای متعال. پیشنهاد مسیر حرم تا حرم؛ حرم مولامان آقا علی بن امام محمد باقر(ع) تا حرم جمکران و اهتمام و جدیت بیشتر مطرح شد که استقبال کردند. پیشنهاد حضور بیشتر استان در منطقه ویژه که از نظر ولایی و  انقلابی منطقه کاشان هم در زمان امام راحل و هم در زمان مقام معظم رهبری ویژه دیده شده است این منطقه استقبال کردند که امیدواریم این سفر مثل بقیه سفرهای ایشان در آینده بتواند گره ای از مشکلات مردم با کند انشالله.تقدیر و تشکر داریم از این حضور، انشالله ایشان بتواند مشکلات این خطه را بیشتر از گذشته مدیریت کند و باعث شود که استان همبستگی و هماهنگی و همفکری بیشتری در بینشان احساس شود انشالله.
    مناسبت دوم که باید عرض کنم امروز سالگرد حمله دژخیمان حکومت پهلوی رضاخانی به مسجد شریف گوهر شاد و به خاک و خون کشیدن هزارن نفر از کسانی که بر علیه بی حیایی، بی حجابی، تظاهرات کرده بودند و بر صحن و سرای مولامان امام رئوف پناه برده بودند با حمله دژخیمان رضا خانی به خاک و خون کشیده شدند لذا امروز معروف شد به روز عفاف و حجاب؛ به همین مناسبت دیروز در بیش از400شهرستان کشور خواهران گرانقدر بزرگوار، دختران و نونهالان و مادران بزرگوار با همیت و با عفت و با عصمت ما در این سنگر مقدس حجاب اسلامی حضور مقتدرانه خود را اعلام کردند و اعلام کردند که به هیچ وجه از آرمان الهی و قانونی حجاب در این کشور کوتاه نخواهیم آمد(تکبیر نمازگزاران). فردا هم انشالله در شهرستان ما در بعد از ظهر و اعلامی که شده است و مستحضر هستید راهپیمایی عفاف و حجاب انشالله با اقتدار با عزت و با افتخار برگزار خواهد شد. دو نکته اینجا عرض می کنم؛ نکته اول: شهر دارالمومنین در پاسداشت فرهنگ و ایمان همچنان باید دارالمومنین بماند، من نمی دانم چرا عده ای این واژه دارالمومنین را که میراث گرانقدر نسل قبل ما است بنا دارند پاک کنند! چسبیده به مصلای ما یک تابلویی است که دوستان ما که می آیند در ورودی شهر مقدم واردان و مسافران شهر را به جای اینکه به دارالمومنین خیر مقدم بگویند نوشته اند دیار احترام! نمی دانم دیار احترام دیگر از کجا آمده است، همین چسبیده به مصلا، البته مال مصلا نیست اما خب تابلویی است که نوشته دیار احترام. اگر حریم و احترامی برای این منطقه از قدیم الایام از زمان امام باقر(ع) بوده است برای عنصر ایمان و تقوا و ایستادگی بر ولایت محمد و آل محمد بوده است، یکم جلوتر در اتوبان نوشته اند به شهر خانه های باستانی خوش آمدید، شما اگر جایی پیدا کردید من ندیدم جایی که به دارالمومنین خوش آمدید را زده باشند. نکته اول پس این است ما از این دیار ایمان و مومنین پاسداری کنیم، راهش چیست؟ راهش این است که این شهر باید در مسأله حجاب و عفاف بخاطر عنصر ایمان بر بسیاری از مناطق دیگر پیشی بگیرد اگر چنین است حالا نکته دوم چرا در نظام اداری ما ما پیش قدم نباشیم؟ چرا مردم می گویند اگر بنا است عفت و حیا قانوناً مثل بقیه قوانین اجرا شود اگر کمربند ایمنی قانونی باشد و کسی جریمه بپردازد، اگر مالیات قانوناً باید پرداخت شود ولو صاحب پول  راضی نباشد، چرا در نظام اداری ما مماشات می شود؟
من پیشنهاد می کنم فرماندار محترم که به حق نشان داده اند که برای پاسداشت فرهنگ اهل پیگیری هستند، معاونت سیاسی اجتماعی را توصیه می کنم جلسه ای بگزارید مسوولین ادارات را دعوت کنند به همان اندازه که بعضی از مراکز درمانی ما تابلو سکوت  دارد و دختر بچه ای دست گذاشته که مردم ساکت باشند به اندازه ای که ما بنا داریم به دیگران اعلام کنیم که حریم جاده را حفظ کنید،حریم خیابان را حفظ کنید، حریم خدا و دین را حفظ کنید، یک جلسه شورای اداری، به مسوولین ادارات، بانک ها، درمانگاه ها، آزمایشگاه ها، کسانی که موثر هستند و تحت نظام دولت اسلامی هستند نمی گوییم بگیر و ببند، نه! توصیه، لااقل یک تابلویی باشد که حریم حجاب از نظر قانون لازم الاجراست. ما از کاشان شروع کنیم چه عیبی دارد که هرکس آمد به ادارات ما ببیند لااقل مسوول اداری و مدیریتی شهر ما و مسوولین شهر ما جدی هستند، و انشالله فریادهای فردا به همه نشان خواهد داد که ما از عفاف و حجاب بعنوان سنگر دفاع از عزت و کرامت و شرافتمان کوتاه نمی آییم.
  مسأله بعدی تشکر و تقدیر از ریاست محترم قوه قضاییه است، آیه الله رئیسی حفظه الله در این مدت محدود قدماتی برداشت که الحمدلله نظرسنجی ها می گوید مردم بفهمی نفهمی امیدوار شده اند، اگر قوه قضاییه صاف بشود قوه مجریه و مقننه ما صاف خواهد شد. همانگونه که رهبر بزرگوارمان فرمودند دستگاه قضا برای فساد زدایی است اگر موارد کمی فاسد و مفسد در خود قوه قضاییه باشد به مراتب ضربه اش سخت تر خواهد بود. 
از حضور سرزده و ناگهانی ایشان در بین مردم و شنیدن حرف دل مردم تشکر می کنیم، و از خدای متعال می خواهیم، در این سنگر مثل سنگر آستان قدس رضوی و خادمی امام رضا(ع) ایشان را موفق بدارد.
  نکته بعد این است هفته گذشته هیجدهم، سالگرد کودتای نوژه آمریکایی که با حمایت آمریکای جنایتکار بنا داشتند امام ما را در جماران از هوا و زمین مورد تعرض قرار دهند، قطب زاده و اعوان او از زمین می خواستند بیت امام را منفجر کنند و هواپیماها از بالا بیایند و آمریکای جنایتکار دل بسته بود، کار تنها نیست که حالا جیسون رضاییان بیاید جاسوسی کند، این ها از  اول انقلاب تا حالا  هر وقت توانسته اند دشمنی های خود را اعمال کرده اند. بحمدلله این کودتا بلطف و فضل الهی مثل حمله طبس، مثل بقیه جنایت های منافقین و دیگران در سال59 سرکوب شد.
  پنجشنبه 27تیرماه؛ سالگرد قبول قطعنامه است، دو روز بعد 29 تیر، سالگرد صدور منشور استقامت حضرت امام، منشور عزت و ایستادگی در برابر جهانخواران، که امام راحل عظیم الشأن خط و سیر آینده را برای ما ترسیم کرد ولی متأسفانه این منشور آنگونه که باید و شاید جدی گرفته نشد؛ نه حوزه و نه دانشگاه؛ دو نهاد علمی کشور آنگونه که باید و شاید، اعتنا نکردند،  فرازی از این منشور استقامت را برایتان می خوانم: ما باید خود را آماده کنیم تا در برابر جهبه متحد غرب و شرق جبهه قدرتمند اسلامی انسانی با همان نام و نشان اسلام و انقلاب ما تشکیل شود و آقایی و سروری محرومین و پابرهنگان جهان جشن گرفته شود، ببینید امام تا کجا رفته بود، محرومین جهان باید پیروز بشوند و جشن بگیرند. من به صراحت اعلام می کنم که جمهوری اسلامی ایران با تمام وجود برای احیای هویت اسلامی مسلمانان در سراسر جهان سرمایه گذاری می کند، و دلیلی هم ندارد که مسلمانان جهان را به پیروی از اصول تصاحب قدرت در جهان دعوت نکنید! با افتخار  دعوت می کنیم همه را که در برابر آمریکا و غرب بایستند و جلو جاه طلبی و فزون طلبی صاحبان قدرت پول و فریب را نگیرد. ما باید برای پیشبرد اهداف و منافع ملت محروم ایران برنامه ریزی کنیم. ما باید در ارتباط با مردم جهان و رسیدگی به مشکلات و مسائل مسلمانان و حمایت از مبارزان و گرسنگان و محرومان با تمام وجود تلاش نماییم. و این را باید از اصول سیاست خارجی خود بدانیم. ما اعلام می کنیم که جمهوری اسلامی ایران برای همیشه حامی و پناهگاه مسلمانان آزاده جهان است و کشور ایران بعنوان یک دژ نظامی ، بله ما موشک می دهیم هیچ إبایی نداریم هرکس در دنیا در مقابل آمریکا و اسراییل عربده کشان ظالم بایستند و نیاز به کمک داشته باشند همانگونه که رهبر بزرگوارمان فرمود هر کجای عالم کسی در برابر صهیونیست ها بایستد کمک می کنیم حتی اگر بتوانیم موشک برسانیم موشک هم می رسانیم(تکبیر نمازگزاران). 
    تجربه برجام و بقیه مذاکرات در طول این 40سال به ما نشان داد که حق با مذاکره گرفتنی نیست، حق را به زور باید گرفت، گفتند تا یک میلیون و فتصد دلار با هواپیما تو فرودگاه مهر آباد توسط نماینده بانک مرکزی تحویل نشود رضاییان جاسوس آزاد نخواهد شد، و تنها معامله نقد بعد از انقلاب این است آن هم بخاطر اقتدار سپاه عزیز؛ هیچگاه در مذاکره با دنیا نقد نتوانسته بودیم معامله کنیم؛ در ماجرای گروگان ها آزاد کردیم بدون اینکه چیزی بگیریم؛ در ماجرای هواپیمای تی دبلیو إی که لبنانی ها گرفته بودند که زندانی هایشان در اسرائیل و فرانسه آزاد بشوند؛ بعضی ها در این کشور وساطت کردند که تو سایت ها هست، در سخنرانی های رسمی هست بروید ببینید، من توصیه می کنم به دوستان  که  سخنرانی رسمی رئیس مجلس شورای اسلامی وقت 14آبان65، در سایت تابناک هست در سایت روزنامه جمهوری اسلامی هم هست، جلو مجلس شورای اسلامی که وقتی امام به ایشان دستور داده است که بروید داستان مک فارلین را بگویید، هیچکس نباید هدایای این ها را قبول کند، هیچکس از مسوولین نباید با این ها مذاکره کند، بروید ببینید که امام چگونه عزت ما را تأمین کرد، اما جریانی همیشه وساطت کرد که زندانی آزاد نشد، سه تا آمریکایی را که لبنانی ها گرفته بودند وساطت کردیم اما باز هم هیچی نگرفتیم. در ماجرای افغانستان و عراق مذاکره کردیم تنها جایی که نقد گرفتیم و آمریکا و اوباما را خوار و ذلیل کردیم که هنوز در آمریکا دارند به اوباما گیر می دهند که چرا دلار دادی به ایرانی ها، کالا می دادی! به کوری چشمتان این ملت تحت  حمایت های خدای متعال و امام زمان و تحت لوای اقتدارآفرین رهبری بزرگوار امام المسلمین همچنان از این معامله های نقدی که خرمشهرهای آینده ما است و در بیانیه گام دوم انقلاب تببین شد است بسان پتک محکم بر سر جهانخواران خصوصاً آمریکای جنایتکار وارد خواهد آمد(تکبیر نماز گزاران).
 من نمی دانم خواستند کسانی که خودشان اعلام کردند ما برگشتیم به 55 ماه قبل؛ لابد شنیدید که بعضی از مسوولین رسماً در جلسه هیئت دولت گفتند ما  شروع کردیم به برگشت به 55 ماه قبل؛ یعنی رفتیم سر خونه اول؛ یعنی هسته ای ها و این ها رو که کوتاه اومدیم دوباره داریم برمی گردیم این راهی رو که رفتیم بعد از حدود 5 سال، حالا می خواهید عذرخواهی کنید یا نکنید نمی دانم! می خواهید بگید حق با رهبر بزرگوار بود که فرمود خوشبین نیستم یا نبود نمی دانم! ولی فعلا از شما می خواهیم از این مواضعی که اخیراً گرفته اید لااقل کوتاه نیایید. از این بنجل های انگلیسی و فرانسوی نترسید، ملتی که آنهمه اقتدار دارد که نیروهای مقاومت اسلامی در منطقه، با چند تا گلوله خمپاره و کاتیوشا در منطقه سبز بغداد بزرگترین سفارت آمریکا را در جهان؛ یعنی سفارت آمریکا در عراق را؛ مورد تهدید قرار می دهد؛ سراسیمه آمریکایی ها سفیرشان را می فرستند به ملاقات نخست وزیر عراق که نه ما نیستیم، ما نبودیم، با ایران می خواهید هر رابطه ای داشته باشید داشته باشید، عقبه منطقه ما اینطوری است. وقتی حزب الله لبنان بازوی پرتوان جمهوری اسلامی رسماً اعلام می کند که اگر بخواهید به ایران کوچکترین تعرضی داشته باشید سید اهل مقاومت، می گوید همه ما در دفاع از ایران یکسان هستیم؛ آقایان انگلیسی های بچه مرده برکزیت زده، شما بروید برکزیتتان را حل کنید! حالا آقایان از ترس اینکه ایران گفته اگر کشتی نفتی ما را آزاد نکنید منتظر عواقب باشید حالا رفتند با آمریکا با هم قرارداد ببندند که کشتی هایشان اسکورت بشود، این قدر شما خام و نفهمید! چهارسال است این همه امکانات دارید صد هزار نیرو در منطقه دارید، فقیرترین کشور و منطقه یمنی های پا برهنه دمار از روزگارتان در آورده اند، اماراتی ها عقب نشینی کرده اند، صعودی ها دستشان را بالا برده اند، بترسید از این قدرت. وای از آن روزی که فرمان علمدار انقلاب، طومار شما را درهم بپیچد، ما را از کشتی و ناو می ترسانید! روزی که قایق های تندرو ما همان سان که هواپیمای گلوبال هاک شما را که دوتا بیشتر نداشتید، گرانقیمت ترین هواپیمای شما بود، دویست و بیست میلیون دلار خرجش است، سپاه قدرتمند ما زد، آقای ترامپ چه غلطی کردی! فقط توانستی تشکر کنی که آن هواپیمای با 35 سرنشین را نزدید؛ بترسید جنایتکارها، ترسوها و بزدل های داخلی عبرت بگیرند، ما رهبری و ملتی بزرگی داریم، ما مدافعین حرم داریم، همه جای این غرب آسیا در حیطه قدرت جمهوری اسلامی است، چرا بترسیم! فرانسه و اروپا کیست! نظام کفر جهانی کیست! الیوم یئس الذین کفروا من دینکم فلا تخشوهم: خدا می فرماید: از ایران و روم نترسید از آمریکا و دیگران نترسید؛ از اروپا نترسید بلکه از من بترسید یعنی چه؟ یعنی اگر ناشکری کنید و به شهداء و امام و رهبرتان ناسپاسی کنید عذابتان خواهم کرد، ولی به کوری چشم دشمن ما با این جریانات اخیر فهمیدیم که امام و رهبری عظیم الشأن راه عزت و اقتدار این ملت را چنانچه در چهله انقلاب تا به اینجا رهبری کرده اند انشالله این راه پر عزت همچنان ادامه پیدا خواهد کرد تا جایی که نه تنها آقای ترامپ که عددی نیست، مجموعه قدرت پوشالی دو حزب دموکرات و جمهوری خواه آمریکا در برابر قدرت و عزت این ملت سر تعظیم فرود خواهد آورد انشالله(تکبیر نمازگزاران).
و السلام علیک یا مولانا یا بقیه الله؛ شاید این جمعه بیاید، پرده از چره گشاید شاید؛ مولا جان سعادت داریم لحن شیرین و زبان گویای شما روزی ما بشود، آن لحظه ای که به اهل عالم اعلام می کنید یا اهل العالم انّ جدی الحسین قتلوه عطشانا: مردم جهان نمی شناسید مرا، مرا بشناسید من فرزند آن آقایی هستم که مردم او را لب تشنه شهید کردند، من فرزند حسینی هستم که دنیا می شناسد، انقلاب ما دنیا را حسین شناس کرد، لب تشنه سر بریدند مظلوم کربلا را، بر خاک و خون کشیدند عزیز مصطفی را ، نه تنها به خاک و خون کشیدند چهل منزل سر بریده اش را در برابر عزیزانش؛ هر وقت نگاه کردند جز غم و مصیبت و درد و رنج در این سفر ندیدند، السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین، و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین و رحمه الله و برکاته.
  خدایا به عزت مولامان ابی عبدالله بر عزت و اقتدار این ملت و رهبر عزیزش و نظام اسلامی و مقاومت منطقه بیفزای.
نسل ما را تا قیامت از شیعیان مخلص و بصیر مولا امیرالمومنین(ع) قرار بده.
ما را مدیون شهدا و امام و رهبرمان قرار نده.
راهپیمایی فردای حجاب و عفاف فردای ما در شهر دارالمومنین را وسیله عبرت نه نتها برای شهر و استان بلکه برای کل منطقه قرار بده.
خدایا مشکل دولت و ملت با ایستادگی و استقامت از خزائن غیبت مرتفع بفرما.
سایه پر برکت رهبر عظیم الشان برای رهبری جهان استضعاف بر سر ما مستدام بدار.
انقلاب فاطمی ما به مهدی فاطمه متصل بفرما. 
 

  

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
والعصر  ٭ ان الانسان لفی خسر ٭ الا الذین آمنوا و عملوالصالحات و تواصوا بالحق و تواصوا بالصبر *
 صدق الله العلي العظيم

 
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

برچسب ها
مطالب مرتبط
کاشان - خیابان شهید بهشتی - کوچه جمال آباد - دفتر نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان - کدپستی: ۸۷۱۴۶۷۸۳۸۹
تلفن: ۵۵۷۸۱۸۱ - ۵۵۷۸۸۸۸ - ۵۵۷۲۲۴۴ (۰۳۱)
نمابر: ۵۵۷۸۱۸۲ (۰۳۱)
© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی سفیر ولایت محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.