/
صفحه اصلی
/
خبرخوان
/
ارتباط با ما
/
¤ ۱۴۰۱ جمعه ۱۸ آذر
تاریخ خبر:۱۴۰۱ چهارشنبه ۲ آذر
چاپ خبر
امام جمعه کاشان: شکست های پی در پی امریکا از ایران بخاطر ایمان، فداکاری و تبعیت از رهبری مردم ایران است. حجت الاسلام حسینی در دیدار با دانش آموزان دبستان پسرانه طالبیان اظهار داشت: شکست های پی در پی امریکا از ایران بخاطر ایمان، فداکاری و تبعیت از رهبری مردم ایران است.

حجت الاسلام حسینی در دیدار با دانش آموزان دبستان پسرانه طالبیان اظهار داشت : چند سال قبل که دشمنان در حرم امام حسن عسکری بمب گذاری کردند و توسط نیروی نظامی عراق دستگیر شدند در اعترافاتشان در پاسخ به این سوال که چرا در حرم بمب گذاری کردید، گفتند، خواستیم جنازه امام را از محل دفن در آورده و با ازمایش ژنتیک ( دی ان ای) امام زمان راشناسایی کنیم. و این یعنی جنگ امروز، جنگ امام زمان با آمریکاست. و قبلا هم سعودی ها در مناره های روبروی خانه خدا افراد مسلح را گذاشته بودند تا هنگام ظهور امام زمان او را ترور کنند چون در روایات داریم هنگامی که امام زمان ظهور می کند به خانه کعبه تکیه داده و ( انا بقیه الله) می گوید. و امریکا بخاطر این که رهبر مقتدر ما نائب عام  امام زمان است و ما در مسیر امام زمان حرکت می کنیم با ما دشمن است.

وی گفت : قبل از انقلاب شاه در ایران سلطنت می کرد که هیچ اختیاری از خودش نداشت هر چند به او اعلی حضرت و قدرقدرت می گفتند. در کتابی که خاطرات مادر شاه در آن آمده است ، نوشته شده، مادر شاه می گوید، یک روز شاه با ناراحتی به اتاق من امد و گفت من شاه هستم اما امریکا بدون این که به ما بگوید هواپیماهای جنگی ما را برای بمباران مردم ویتنام برده است و من خبر ندارم. سفیر امریکا، نخست وزیر کشور را تعیین می کرد و شاه در مقابل امریکا، ذلیل بود و قبل از امریکا ما در سلطه انگلیس بودیم.

امام جمعه کاشان گفت : امام خمینی در سال 1342 قیام کرد و گفت مومن عزیز است، چرا شاه ملت ما را ذلیل کرده است و مردم هم از امام حمایت کردند و شهید هم دادیم که از کاشان قدیرزاده در قیام سال 42 شهید داشت و بسیاری از مردم را به زندان برد و انان را شکنجه می کرد  و نهایتا در سال 1357 با لطف خدا و کمک همه ملت انقلاب پیروز شد و شاه فرار کرد. انقلاب که پیروز شد، آمریکا  می خواست ما را شکست دهد لذا به بعضی از دوستان خودش گفت، بعضی از شهرها را شلوغ کنند و در بعضی از شهرها مانند کردستان ضدانقلاب و دوستان امریکا شلوغ کردند و به مردم حمله می کردند. این ها آنقدر انسان های بد و وحشی بودند که به جای این که جلو رئیس خودشان که برای بازدید از انها امده بود گوسفند بکشند، یکی از پاسدران ما را که برای کمک به مردم کردستان به انجا رفته و دستگیر شده و در زندان بود به جای گوسفند، سر پاسدار ما را بریدند. ولی امام به مردم گفت برای کمک به مردم به کردستان و یا شهرهای دیگر مانند سیستان و بلوچستان، گنبد بروند و مردم با حضور در این شهرها نقشه امریکا را خنثی کردند.

حجت الاسلام حسینی گفت : بعد از این شکست، امریکا که ناراحت بود به صدام که انسان وحشی و زور گو بود گفتند به ایران حمله کن و هر جا را که گرفتی جزو ع اق قرار بده صدام هم به امریکا، گفت، به ایران حمله می کنم و یک هفته بعد تهران را هم می گیرم، اما بسیجیان ایران و بسیجیان کاشان به فرمان امام رفتند جبهه و هشت سال در مقابل صدام مقاومت کردند و او را شکست دادند و نگذاشتند حتی یک وجب از خاک ما را بگیرد و این را ساده نگیرید و فکر نکنید صدام ضعیف بود. صدام بعد از شکست در مقابل ایران به کویت حمله کرد و در مدت نصف روز کویت را گرفت. امریکا که در این توطئه هم شکست خورد، داعش را تاسیس کرد و می خواست با حمله داعش به عراق، سوریه و ایرا حمله کند این کشورها را تسخیر کند. داعش در عراق، به یکی از استان های عراق بنام اربیل حمله کرد. رئیسِ استان اربیل به آمریکا و عربستان برای کمک تماس رفت اما انها جواب منفی، با حاج قاسم تماس گرفت و تقاضای کمک کرد و حاجذقاسم با چهل نیرو از حزب الله لبنان به کمک اربیل که از همه طرف محاصره بود رفتند و بعد از وردو حاج قاسم داعش فرار کرد وقتی یکی از داعشی ها را به اسارت گرفتند و سوال کردند شما که ما را محاصره کرده بودید چرا رفتید در جواب گفت : ما در بین شما جاسوس داریم جاسوس ها خبر دادند حاج قاسم سلیمانی از ایران برای کمک امده و ما از ترس حاج قاسم عقب نشینی کردیم. و بچه بدانید، این اثر ایمان است، ایمان در دل دشمن ترس ایجاد می کند. امریکا انقدر داعش را تجهیز کرده بود که می گفت تا سی سال کسی نمی تواند انها را شکست دهد اما مقام معظم رهبری به حاج قاسم گفت در مقابل انها بایست و انها را شکست بده و حاج قاسم در مدت شش سال داعش را در سوریه و عراق شکست داد

وی گفت : امریکا که این بار هم شکست خورد، نقشه دیگری کشید که امروز در ایران می بینید، به دروغ شعار، زن، زندگی، ازادی را درست کرد و به جوانان و نوجوانان دختر و پسر گفت به خیابان ها بیائید و این شعار را بدهید و بعضی از دختران دانش اموز و دانشجو فریب خوردند و به خیابان ها امدند و این شعار را تکرار کردند. بعد از این، امریکا به 500 نفر از دوستان خودش را به میان دانشجوها فرستاد و این افراد به آمبولانس که افراد بیمار را به بیمارستان می برد حمله کردند و 80 امبولانس را اتش زدند و همچنین به پلیس که از ما در مقابل دزدها و اشرار محافظت می کند حمله کردند و انان را شهید کردند و در شهرک اکباتان تهران سی نفر به یک طلبه که لباس و عمامه پیامبر را پوشیده بود حمله کردند و با چاقو او را شهید کردند.

امام جمعه کاشان گفت : در مقابل جنایات دوستان امریکا،   روز سیزده ابان مردم، بیشتر از هر سال دیگر به خیابان ها  امدند و بر علیه امریکا شعار دادند و رهبر انقلاب فرمودند این اغتشاشات جمع خواهد شد و نگران نباشید. ولی دشمن در ادامه نقشه ی خود از هر طرف و در بعضی از شهرها به اغتشاشات ادامه دادند تا ما را خسته کنند اما به لطف خدا و عنایت امام زمان و حضور شما و معلمان خوب ما امریکا شکست خورد. و باز هم ایران اسلامی مثل همیشه پیروز شد

برچسب ها
نظر خود را ارسال نمایید.
دنبال کنید...
گزارش تصویری
حضور نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان در دانشگاه پیام نور کاشان به مناسبت روز دانشجو
حضور نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان در دانشگاه پیام نور کاشان به مناسبت روز دانشجو
دیدار امام جمعه کاشان با اعضای بسیج فرهنگیان قم
دیدار امام جمعه کاشان با اعضای بسیج فرهنگیان قم
مراسم وداع با پیکر شهید حسین نوروزی در دارالسلام
مراسم وداع با پیکر شهید حسین نوروزی در دارالسلام
حضور امام جمعه کاشان در جمع دانش آموزان و دبیران دبیرستان محتشمی کاشان
حضور امام جمعه کاشان در جمع دانش آموزان و دبیران دبیرستان محتشمی کاشان
حضور امام جمعه کاشان در جمع دانش آموزان و دبیران دبستان عزیزی
حضور امام جمعه کاشان در جمع دانش آموزان و دبیران دبستان عزیزی
دیدار با مردم طاهر اباد و خانواده شهید مومنی و  آزاده دلاور آقای لطفی
دیدار با مردم طاهر اباد و خانواده شهید مومنی و آزاده دلاور آقای لطفی
حضور امام جمعه کاشان در جمع دانش آموزان و دبیران دبستان مادر
حضور امام جمعه کاشان در جمع دانش آموزان و دبیران دبستان مادر
حضور امام جمعه کاشان در جمع دانش آموزان دبستان حضرت ولی عصر (عج) کاشان
حضور امام جمعه کاشان در جمع دانش آموزان دبستان حضرت ولی عصر (عج) کاشان
افتتاح پایگاه بسیج مسجد جوادالائمه (ع)
افتتاح پایگاه بسیج مسجد جوادالائمه (ع)
حضور امام جمعه کاشان در جمع دانش آموزان و دبیران مدرسه استثنایی معارفی
حضور امام جمعه کاشان در جمع دانش آموزان و دبیران مدرسه استثنایی معارفی
تقدیر از دو نفر از پرسنل حماسه آفرین عملیات مروارید و ناوچه پیکان ناوسروان در نمازجمعه کاشان
تقدیر از دو نفر از پرسنل حماسه آفرین عملیات مروارید و ناوچه پیکان ناوسروان در نمازجمعه کاشان
دیدار با حجت الاسلام والمسلمین  دکترحاج آقا شیخ عبدالله موحدی
دیدار با حجت الاسلام والمسلمین دکترحاج آقا شیخ عبدالله موحدی
بازدید نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان از درمانگاه شفاء کاشان
بازدید نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان از درمانگاه شفاء کاشان
اختتامیه مسابقه سراسری کتابخوانی
اختتامیه مسابقه سراسری کتابخوانی "داروی درد حاج قاسم" و افتتاحیه مسابقه کتابخوانی "مردی که فتح الفتوح کرد" در کاشان
پربازدیدترین خبرها
خدمت به زائران امام حسین توفیق الهی است نقش رسانه در پیشرفت و تحول جامعه نماینده مقام معظم رهبری درگذشت حجت‌الاسلام روح‌ الله حسینیان را تسلیت گفت. انتصاب نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان چشم‌انداز فرهنگی ۲۰ ساله کاشان توسط مسئولان شهر ارائه شود بازدید حضرت آیت الله سلیمانی، نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان از بخش های مرکز آموزشی و درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان برخی‌ها تعیین قیمت سبد کالای منزل مردم را به انتخابات آمریکا گره زدند لزوم نیازسنجی رشته‌های تحصیلی براساس نیازهای منطقه اختلاف سلیقه نباید به اختلاف عقیده تبدیل شود لزوم اجرای فوق برنامه از سوی ائمه جماعات مساجد
کاشان - خیابان شهید بهشتی - کوچه جمال آباد - دفتر نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان - کدپستی: ۸۷۱۴۶۷۸۳۸۹
تلفن: ۵۵۷۸۱۸۱ - ۵۵۷۸۸۸۸ - ۵۵۷۲۲۴۴ (۰۳۱)
نمابر: ۵۵۷۸۱۸۲ (۰۳۱)
© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی سفیر ولایت محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.