/
صفحه اصلی
/
خبرخوان
/
ارتباط با ما
/
¤ ۱۴۰۳ جمعه ۲۲ تير
تاریخ خبر:۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
چاپ خبر
حضور در مساجد : ٢١٩ _ ٣١ / ٣ / ١۴٠٣ _ مسجد صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه ، شهر برزک امام جمعه کاشان : کمترین زاویه با مبانی انقلاب توسط رئیس جمهور ، بیشترین انحراف را به دنبال دارد امام جمعه کاشان : به مبانی امام و مقام معظم رهبری اگاه باشید ، یکی از مهمترین مبانی امام ، ولایت فقیه است . در مناظرات و سخنرانی ها دقت کنید ، ببینید ، مبانی رهبر معظم را کدام یک از ان شش نفر در تئوری و عملکرد بیشتر قبول دارند ، از علماء هم مشورت بگیرید ، انشاء الله ، خداوند ، دل ها را به سمت ، شبیه ترین افراد بسوی ایت الله رئیسی که حقیقتا ، ولایت مدار و مردم دار بود ، هدایت نماید .

حضور در مساجد :  ٢١٩  _  ٣١ / ٣ / ١۴٠٣  _  مسجد صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه ، شهر برزک 

امام جمعه کاشان  : کمترین زاویه با مبانی انقلاب توسط رئیس جمهور ، بیشترین انحراف را به دنبال دارد 


حجت الاسلام سید سعید حسینی با حضور در مسجد صاحب الزمان ع شهر برزک  ، بعد از اقامه نماز مغربین در جمع نمازگزاران اظهار داشت  : تحلیلی از وضعیت انقلاب اسلامی را ارائه و وظیفه خودمان را نیز عرض می کنم . سال ١٣٣٨ ، کِندی رئیس جمهور امریکا ، به شاه دستور داد ، شما همسایه شوروی هستید و ممکن است مردم قیام کنند  ، لذا باید اصلاحاتی در کشور انجام بدهی ،اولین اصلاحاتی را که دستور داد ، اصلاحات ارضی بود . اصلاحات ارضی در زمان ایت الله بروجردی بود ، پس از این که نماینده شاه ، موضوع اصلاحات ارضی را برای ایت الله بروجردی ره توضیح داد ، ایت الله بروجردی با بصیرتی که داشت فرمود ، به شاه بگوئید ، اصلاحات آمریکائی هادر دیگر کشورها ، با اصلاحات سیاسی شروع شده است . پادشاه را کنار گذاشته و جمهوری اعلام کرده اند .  با این موضع گیری نتوانستند اصلاحات ارضی را اجرا کنند .

امام جمعه کاشان  : بعد از رحلت ایت الله بروجردی ره  در سال ۴٢ ، شاه با تصور این که فرد با نفوذ دیگری وجود ندارد ،  امریکائی ها ، لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی را خواستند اجرا نمایند  . روح این طرح اسلام زدایی بود . در شرایط انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان ، اسلام شرط نبود ، لازم نبود مسلمان باشد ، برای سوگند هم گفتند ، لازم نیست فقط به قران قسم یاد شود  . حضرت امام ره ، این مرجع بصیر ، علماء « ایت الله گلپایگانی  و... » را در منزل ایت الله حائری جمع نمود . انها تصمیم گرفتند در اعتراض به ان لایحه ، نامه ای به شاه و نخست وزیر بنویسند و اعلام کنند نباید این لایحه در کشوری که مردم مسلمان هستند اجرا شود . شاه با بی ادبی جواب نامه را داد ، ابتدا ، لفظ حجت الاسلام را برای علماء و مراجع تقلید استفاده کرد ، ضمنا ، نوشت ، من توفیق شما را برای هدایت عوام از خدا می خواهم  . این جواب یعنی این که شما متخصص نیستید . انقدر اسلام و علماء مظلوم بودند . امام کوتاه نیامد ، به علماء در اقصی نقاط کشور نامه نوشت و انها را آگاه نمود ، علما هم مردم را آگاه نمودند ، دو ماه بعد ، لایحه لغو شد ،  با لغو لایحه ، ضربه سنگینی به شاه و دستگاه حکومت وارد شد ، تصمیم گرفتند ، این ضربه را ترمیم کنند . لذا در هفدهم دی ماه سالگرد کشف حجاب « هفده دی ماه ١٣١۴  خانواده رضا شاه با کشف حجاب در ملاء عام ظاهر شدند » دستور دادند ، خانم های بی حجاب بر علیه مرجعیت و امام ره در تهران تظاهرات کنند . امام به عَلَم پیام داد و گفت ما در مسجد گوهر شاد برای حجاب شهید داده ایم . « این را بدانید ، ما برای حفظ حجاب زنان در سال ١٣١۴ اجتماعی علیه رضا خان که دستور کشف حجاب داده بود در مسجد گوهرشاد برگزار کردند ، شاه دستور تیرباران انها را داد ، پیرمردی برای من تعریف نمود ، اجساد کشته شدگان را شمارش نکردم ، اما ۵٧ کامیون جسد از مسجد گوهرشاد بیرون بردند » امام فرمود ، اگر خانم های بی حجاب بیرون بیایند ، ما اجتماعی را برای یادواره برای شهدای مسجد گوهرشاد برگزار می کنیم . عَلَم عقب نشینی کرد . شاه ، انتقام خود را در ٢۵ شوال ، نوروز سال ۴٢ از مردم گرفت . ایت الله گلپایگانی  ره مراسم سوگواری برای شهادت امام صادق ع در فیضیه برگزار نمود ، نیروهای شاه و ساواک در لباس کشاورز و دهقان وارد فیضیه شدند ، و انها فیضیه را به خاک و خون کشیدند . از ٢۵ شوال تا محرم ، امام ره باز هم افشاگری کرد . ساواک در گزارش محرمانه خود اورده ، امام ره کاری کرد که در ماه محرم ۴٢ ، مادحین ، نوحه های سنتی نمی خوانند ، بلکه ماجرای فیضیه را در نوحه ها می اورند . امام ره بعد از ظهر روز عاشورا سال ۴٢ ، مصادف با سیزده خرداد ، در حرم حضرت معصومه در سخنرانی خود فرمودند ، اقا شاه ، به تو نصیحت می کنم  از وضعیت پدرت ، رضا خان عبرت بگیر ، وقتی ، پدرت به المان ها تمایل پیدا کرد ، انگلیسی ها او را از کشور به بیرون پرت کردند  ،  « رضا خان جرات هیچ حرف و کاری را نداشت ، فقط به انها گفت ، ایا می توانم زن و فرزند خودم را ببرم یا نه ؟ » امام ره را دستگیر کردند ، و پانزده خرداد بوجود امد .

وی گفت  : مردم قیام کردند ، شاه مردم را سرکوب نمود ، اما امام در مدت پانزده سال در تبعید برای مردم سخنرانی می کرد ، انسان های شجاعی ، نوار سخنرانی های امام را به تهران منتقل می کردند ، از تهران بعد از نیمه شب ، نوار سخنرانی را از طریق گوشی تلفن برای دیگران در سراسر ایران ، پخش می کردند و انها از پشت گوشی تلفن سخنرانی را ضبط و منتشر می کردند  . بعد از بیست و چهار ساعت ، سخنرانی امام ره در تمام کشور پخش می شد ، اگر انها دستگیر می شدند ، حکم انها اعدام بود ، پدر همسر من بخاطر اعلامیه حضرت امام  ره ، هیجده ماه در زندان اوین بود . با افشاگری امام  ره در محرم سال ۵٧  « شروع انقلاب محرم ۴٢ و پیروزی انقلاب محرم ۵٧ » و تظاهرات تاسوعا ، عاشورا ، اربعین و 28 صفر سال 57 شاه را تکان داد ارتشبد فردوست در خاطرات خود می گوید . من با شاه و ازهاری با هلی کوپتر جمعیت میلیونی مردم را می دیدیم ، شاه گفت این ها چه کسی هستند ، ازهاری گفت ، طرفداران امام هستند ، این تظاهرات ها باعث شد تا در 26 سال 57 شاه بعد از تمام جنایاتی که انجام داد ، از جمله در هفده شهریور ، که در میدان ژاله  که بنا بر نقلی ۵٠٠ و نقل دیگر ۴٠٠٠ هزار نفر ، که دویست کودک در بین انان بود ، از ایران فرار کرد و امام با اقتدار در ١٢ بهمن به ایران بازگشت . امام راه رسیدن به تشکیل حکومت اسلامی را بیداری مردم دانست . 

امام جمعه کاشان گفت  : امریکا و شوروی نمی خواستند انقلاب ما پیروز شود . انها احساس خطر می کردند ، زیرا انقلاب های قبلی با کمک و وابسته به یکی از دو ابر قدرت بوجود می امد ، اما انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی و نه غربی ، ایجاد شد ، اما خداوند اراده کرد انقلاب پیروز شود . وی گفت  : در کتاب الامام المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف : مُختارات من کلمات و سلوک الامام الخمینی صفحه ٣٩ امده است ، یکی از فضلای مشهد می گوید ، در نجف خدمت امام ره رسیدم ، به ایشان گفتم ، جمله از شما معروف شده که فرموده اید ، شاه باید برود ،  مستاجر را نمی شود از خانه بیرون کرد ، شما این جمله را بر چه مبنایی می فرمائید ؟ امام ره به او فرمودند ، چه می گویی ، ایا گمان کرده ای ، حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف ، بر خلاف حق و صواب ، به من سفارشی کرده است . دشمنان هر توطئه ای را طراحی کردند که انقلاب پیروز نشود و در این ۴۶ سال هر کاری کردند که انقلاب ساقط شود ، زمانی ، وزیر اطلاعات گفت ، ما ٧٠٠  توطئه در حد کودتای نوژه ، پشت سر گذاشته ایم ، در کودتای نوژه به سه خلبانی که قرار بود جماران را هدف قرار بدهند ، گفته بودند ، حاضریم پنج میلیون انسان را قتل و عام کنیم تا به هدف خود برسیم . اما اراده خداوند این بود که انقلاب پیروز شود ، و این نهالی که امام ره به اذن الله  غرس نمودند ، با حمایت شما مردم ، امروز به قدرتی تبدیل شده است که ، مقام معظم رهبری فرمودند ، امروز در پنجاه دانشگاه امریکا ، دانشجویان ، بخشی از جبهه مقاومت شده اند .

وی گفت  : سیلی اخری که جمهوری اسلامی به اسرائیل زد ، دست کم نگیرید ، توضیح مختصری از عملیات وعده صادق برای شما می گویم ، وقتی اسرائیل غاصب ،  کنسولی سفارت ما را زدند و سردار زاهدی را شهید نمودند ، بعد از دوساعت شورای امنیت ملی کشور ما به ریاسا ایت الله رئیسی در جلسه ای  بیانیه محکومیت اسرائیل را تصویب نمود و اعلام نمود پاسخ بازدارنده به اسرائیل و رژیم غاصب صهیونیستی داده می شود . از فردای انروز ، هم امریکا و هم اروپایی ها ، اولین پیشنهادشان این بود که حمله نکنیم ، امریکا گفت ، اگر ایران جواب بدهد ، ریسک پاسخ ما زیاد است . دستگاه دیپلماسی و نظامی ما گفتند ، پاسخ بازدارنده می دهیم .دیپلماسی ومیدان هماهنگ بودند . هنر امیر عبداللهیان این بود که در ان سیزده روز ، از زدن کنسولی تا زدن اسرائیل ، به دنیا تفهیم و تبیین کرد که پاسخ حق مشروع ما می باشد . بعد از چند روز وقتی دیدند ، اختلافی بین میدان و دیپلماسی نیست ، و مانند دورانی نیست که میدان و دیپلماسی اختلاف داشته باشند ، دومین پیام را دادند که اگر می خواهید بزنید ، خودتان نزنید ،  مستقیم نزنید . نیابتی های شما بزنند ، یمن ، یا عراق و... بزنند ، ایران جواب داد ، می زنیم و مستقیم از خاک خودمان هم می زنیم . پس از این جمهوری اسلامی ، سفرای کشورهای دنیا را جمع  و برای انها تبیین نمودند که طبق ماده ۵١ منشور حق مشروع ما می باشد و این باید در سازمان ملل تصویب می شد از طریق چین و روسیه و یک کشور دیگر ، جلسه برگزار شد و مطرح شد اما بیانیه ما تصویب نشد ولی حق مشروع جمهوری اسلامی ثبت شد . بعد از نپذیرفتن دو درخواست غرب و اروپا ، رساترین جمله را مقام معظم رهبری در خطبه های نماز عید فطر فرمودند ، صهیونیست های خبیث اشتباه کردند و باید تنبیه شود و تنبیه خواهد شد . بعد از این بیان صریح ، سومین پیام را دادند ، که محکم نزنید . ابهت اسرائیل را نشکنید پاسخ میدان و دیپلماسی ، همان بود . خدا رهبر معظم را حفظ نماید ، حتی در بین مشاورین رهبری  ، بعضی نظر داشتند که باید نیابتی ها ، از طرف ایران حمله کند ، اما رهبر انقلاب و بعضی مشاوران قاطعانه فرمودند خودمان جواب می دهیم

امام جمعه کاشان در ادامه گفت  :  به تعبیر سردار باقری ، صد و سی فروند هواپیما در پنج ساعتی که ایران حمله می کرد ، در هوا بود که پهبادها و موشک های ما را بزنند ، پهبادهای شناسایی خود را ده برابر کردند و به هفتصد پهباد رساندند ، تمام قدرت ناتو برای زدن موشک های ما به میدان امد . بیست و چهار ساعت قبل از شروع عملیات انتقام ، المان ها گفتند نزنید ، و بدانید اگر هم بزنید ممکن است یک موشک شما هم به اسرائیل نرسد ،  انقدر به شش لایه پدافندی خودشان مطمئن بودند . ولی « وَ ما رَمَيْتَ إِذْ رَمَيْتَ وَ لكِنَّ اللَّهَ رَمى‌ » با لطف خدا ، بچه ها کاری کردند ، که عمدآً ،  در چند ساعتی که پهبادهای کند رو ، و بعد موشک های کروز شلیک شد ، تمام پدافند گران قیمت اسرائیل و ناتو و آمریکا صرف انها شود ، سه و نیم میلیارد دلار فقط امریکا هزینه نمود ، با لطف خدا ، محاسبه دقیق   انجام شده بود ، بعد از شلیک انها به پهبادهای کند رو و موشک ها ، خشاب های چهل تایی گنبد اهنین انها خالی شد و انها شش دقیقه فرصت داشتند تا خشاب ها را مسلح کنند ، و در این شش دقیقه ، موشک های اصلی شلیک شد و به هدف اصابت نمود . یک تحلیل گر خارجی جمله دقیقی گفت ، او بیان کرد ، ایرانی ها ، اسرائیل را با نبوغ خود زدند .  این ها از لطف خدا ، و نتیجه دعای توسل و زیارت شهدا می باشد . انقدر این عملیات مهم بود که حضرت اقا فرمودند ، تاریخ دو بخش است ، قبل از عملیات وعده صادق و بعد از ان ، هم دوستان و هم دشمنان قدرت ما را فهمیدند ، و این بخشی از فن اوری نظامی ما بود . این هنر امام بود که فرمودند ما می توانیم ، همان کشوری که سیم خاردار وارد می کرد به این جا رسید ، این روحیه جهادی ، شهید طهرانی مقدم  ها بود ، در کنار تعهد و تخصص که ما را به این جا رسانید 

وی گفت  : ایت الله رئیسی ، رئیس جمهور پُر کار و فعال به شهادت رسیدند ،  مردم با تشییع جنازه بی نظیر و میلیونی در هر شهری که پیکر شهدای خدمت وارد شد ، انجام شد ، در انتخابات باید ، کار تکمیل شود ، باید حضور خود را به دنیا ثابت کنیم . این که مقام معظم رهبری فرمودند ما به قله نزدیک هستیم ، منظور قله ظهور است ، برادران و خواهران تاریخ را مرور کنید ، وقتی مالک اشتر به خیمه معاویه نزدیک شد ، اشعث با قبیله خودش ، امیرالمومنین ع را محاصره کردند و گفتند مالک برگردد ، مالک پیام داد ، معاویه اسب خود را برای فرار اماده کرده است ، اذن بده ، کار را تمام کنم ، اما بی بصیرتی یاران نگذاشت کار تمام شود . وقتی ما به قله نزدیک می شویم ، هم دشمن ، تمام هجمه بمباران خود را انجام می دهد و ما هم امیدوار هستیم که قله نزدیک است ، هم انذار است و هم بشارت است برای ما ، 

حجت الاسلام حسینی گفت  : امتحان مهم ما انتخابات است . مناظرات را ببینید ، پیشنیه ها را ببینید ، حرف ها و برنامه ها را گوش کنید . کسی که قرار است رئیس جمهور اینده ما بشود ، اگر ذره ای با سایرین تفاوت داشته باشد ، چون مقام ، جایگاه بالایی است ، اثر ان زیاد است ، این مانند سرعت ماشین است ، اگر سرعت ماشین بیست کیلومتر باشد ، تا زمانی که صد و بیست کیلومتر باشد ، اگر در سرعت صد و بیست کمی هم ، فرمان ماشین منحرف شود ، خسارت ان بیشتر است ، رئیس جمهور ، دومین مقام رسمی کشور است . اگر یک ذره با مقام معظم رهبری و انقلاب زاویه داشته باشد ، انحراف ان بسیار زیاد است . ما رئیس جمهوری داشتیم ، که رهبر معظم به او گفت ، ان معاون اول لیاقت ندارد ، گوش نکرد ، و بعد از علنی شدن نامه رهبر معظم ، او را برداشت . ما رئیس جمهوری داشتیم ، که رهبر معظم فرمود ، این ها سیاست های اقتصاد مقاومتی است ، درون زا و برون نگر ، ولی رئیس جمهور وقت گفت ، این ها سیاست های ریاضتی است ، ما رئیس جمهوری داشتیم ، که وقتی حضرت اقا عمل جراحی نمودند ، به خیلی ها اذن ملاقات داد ، ولی به او اذن ندادند ، فرمودند ، عهد شکن است . این ها با رای مردم انتخاب شده بودند ، اگر دقت کنیم ، این مسائل تکرار نمی شود ، علی ع در نهج البلاغه می فرمایند ، مومن از یک سوراخ ، نباید دوبار گزیده نمی شود .

امام جمعه کاشان گفت  : به مبانی امام و مقام معظم رهبری اگاه باشید  ، یکی از مهمترین مبانی امام ، ولایت فقیه است . در مناظرات و سخنرانی ها دقت کنید ، ببینید ، مبانی رهبر معظم را کدام یک از ان شش نفر در تئوری و عملکرد بیشتر قبول دارند  ، از علماء هم مشورت بگیرید ، انشاء الله ، خداوند ، دل ها را به سمت ، شبیه ترین افراد بسوی ایت الله رئیسی که حقیقتا ، ولایت مدار و مردم دار بود ، هدایت نماید . چهل هشت ساعت بعد از سیل یا زلزله در یک منطفه ، شخص ایت الله رئیسی در ان منطقه حاضر بود ، اما رئیس جمهوری هم داشتیم ،  که وقتی سیل امد ، نماینده مقام معظم رهبری در آن استان که همفکر با رئیس جمهور هم بود ، به او تماس گرفت که به ان منطقه برود و او نرفت ، مگر با فاصله زمانی قابل توجه . استاندار اصفهان تعریف نمود ، من در یک سفر کاری ، کنار یکی از وزرای دولت قبل واقع شدم ، گفت ، من که وزیر هستم ، تقاضای ملاقات داده ام ، چهارماه گذشته ولی هنوز به من وقت نداده است . و ایشان گفت ، فاصله تقاضای ملاقات استانداران یا وزیر او ، با رئیس جمهور ، یک روز است  . هم ولایت مدار بود و هم مردمی . انشاء الله خدا ، دل های ما را به سمت انتخاب اصلح متمایل کند .  ایه ١۶ و ١٧ و ١٨ سوره زمر را هم ، برای تبرک می خوانم  « يَا عِبَادِ فَاتَّقُونِ ،  وَالَّذِينَ اجْتَنَبُوا الطَّاغُوتَ أَنْ يَعْبُدُوهَا وَأَنَابُوا إِلَى اللَّهِ لَهُمُ الْبُشْرَىٰ ۚ فَبَشِّرْ عِبَادِ ،  الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُولئِكَ الَّذِينَ هَداهُمُ اللَّهُ وَ أُولئِكَ هُمْ أُولُوا الْأَلْبابِ  » ای عباد ، تقوای من را پیشه کنید ، کسانی که از طاغوت « امریکا و اسرائیل » اجتناب می کنند ، که انها را  عبادت و اطاعت کنند ، رجوع می کنند بخدا ، بشارت به انها بده ، ویژگی عبادی که خدا به انها بشارت می دهد ، سه ویژگی است  ، ١ _  از طاغوت اجتناب می کنند  ، مرگ بر امریکا  ، ٢  _  قران و روایت ، ثقلین ، قول را می شنوند ، ٣ _ در بین ، حسن ، احسن و عالی ، عالی را انتخاب می کنند .
 
برچسب ها
نظر خود را ارسال نمایید.
دنبال کنید...
آخــرین خبــرها
امام جمعه کاشان : کربلا قتلگاه عاشقان خدا می باشد / هیچ یک از شهدای قبل و شهدای آینده ، مقام این هفتاد دو شهید را ندارند . امام جمعه کاشان : نام ایت الله رئیسی با توجه به رضایت مقام معظم رهبری ماندگار خواهد ماند امام جمعه کاشان : دوست داشتنى ترينِ دوستان ، كسى است كه عيب ها را به خود شخص هديه دهد امام جمعه کاشان : باور کنید ائمه کشتی نجات هستند ، امام جمعه کاشان : اگر لعن و برائت در زندگی ما نسبت به راس و هرم طاغوت وجود نداشته باشد ، به تدریج به نفاق می رسیم امام جمعه کاشان : جنایات منافقین را برای نسل جدید بازگو نمائید
گزارش تصویری
تصاویر : دیدار نماینده ولی فقیه  در منطقه و امام جمعه کاشان با  جناب سردار فدا و مسول نهاد نمایندگی رهبر معظم دام ظله - - 19 / 4 / 1403
تصاویر : دیدار نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان با جناب سردار فدا و مسول نهاد نمایندگی رهبر معظم دام ظله - - 19 / 4 / 1403
تصاویر : دیدار  نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان با آیت الله  طباطبائی  نماینده رهبر معظم در استان شهید پرور اصفهان -   19 / 4 / 1403
تصاویر : دیدار نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان با آیت الله طباطبائی نماینده رهبر معظم در استان شهید پرور اصفهان - 19 / 4 / 1403
حضور امام جمعه کاشان در گلزار شهدا و امام زاده سید صالح روستای صالح آباد نطنز
حضور امام جمعه کاشان در گلزار شهدا و امام زاده سید صالح روستای صالح آباد نطنز
دیدار با خانواده شهید مدافع حرم یدالله قاسم زاده در بیت شهید
دیدار با خانواده شهید مدافع حرم یدالله قاسم زاده در بیت شهید
حضور امام جمعه کاشان در ایستگاه صلواتی میدان افوشته نطنز
حضور امام جمعه کاشان در ایستگاه صلواتی میدان افوشته نطنز
 دیدار گروه موعود کاشان با نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان
دیدار گروه موعود کاشان با نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان
آیین قرارداد اجرای فیبر نوری شهر کاشان با حضور نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان
آیین قرارداد اجرای فیبر نوری شهر کاشان با حضور نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان
حضور نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان در جمع عزاداران روستای ویدوج
حضور نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان در جمع عزاداران روستای ویدوج
دیدار نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان با مادر طلبه شهید ابراهیم زاده
دیدار نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان با مادر طلبه شهید ابراهیم زاده
سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید سعید حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در حسینه مرکزی شهر نطنز جایگاه هیت حضرت ابوالفضل (ع)
سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید سعید حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در حسینه مرکزی شهر نطنز جایگاه هیت حضرت ابوالفضل (ع)
سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سعید حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در حسینه ارشاد علیا جایگاه هیت حضرت ابوالفضل العباس(ع)
سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سعید حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در حسینه ارشاد علیا جایگاه هیت حضرت ابوالفضل العباس(ع)
بازدید نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان از بیمارستان کارگر نژاد
بازدید نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان از بیمارستان کارگر نژاد
حضور نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان در جمع عزاداران هيئت حسینی نوش آباد
حضور نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان در جمع عزاداران هيئت حسینی نوش آباد
حضور نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان در جمع عزاداران هيئت حضرت علی اكبر عليه السلام نوش آباد
حضور نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان در جمع عزاداران هيئت حضرت علی اكبر عليه السلام نوش آباد
پربازدیدترین خبرها
«خبر خوب» رویکرد امیدآفرینی است که خبرگزاری فارس آغاز کرده است حرکت در مسیر ولایت الهیه و تبلیغ غدیر بزرگترین امر به معروف می باشد علاوه بر تبلیغ لسانی، مردم را با غیر زبان به کار خیر دعوت کنیم خدمت به زائران امام حسین توفیق الهی است بازدید حضرت آیت الله سلیمانی، نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان از بخش های مرکز آموزشی و درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان نقش رسانه در پیشرفت و تحول جامعه انتصاب نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان نماینده مقام معظم رهبری درگذشت حجت‌الاسلام روح‌ الله حسینیان را تسلیت گفت. چشم‌انداز فرهنگی ۲۰ ساله کاشان توسط مسئولان شهر ارائه شود برخی‌ها تعیین قیمت سبد کالای منزل مردم را به انتخابات آمریکا گره زدند
کاشان - خیابان شهید بهشتی - کوچه جمال آباد - دفتر نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان - کدپستی: ۸۷۱۴۶۷۸۳۸۹
تلفن: ۵۵۷۸۱۸۱ - ۵۵۷۸۸۸۸ - ۵۵۷۲۲۴۴ (۰۳۱)
نمابر: ۵۵۷۸۱۸۲ (۰۳۱)
© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی سفیر ولایت محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.