/
صفحه اصلی
/
خبرخوان
/
ارتباط با ما
/
¤ ۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر
تاریخ خبر:۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ شهريور
چاپ خبر
نماینده ولی فقیه در کاشان: مرکز خدمات به فرزندان و خانواده‌های طلاب بیشتر توجه کند آیت الله سلیمانی بر ضرورت توجه بیشتر مرکز خدمات به فرزندان و خانواده‌های طلاب تأکید کرد و گفت: خانواده‌های طلاب باید از حداقل‌های امکانات برخوردار باشند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کاشان، آیت الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در دیدار مدیر و کارکنان مرکز خدمات حوزه علمیه کاشان، گفت: آمار شهدای روحانی نسبت به آمار شهدای دیگر اقشار جامعه با توجه به تناسب جمعیت بیشترین شهدا را دارد.

وی افزود: روحانیون در بیشتر بخش‌ها پیشتاز هستند و در اکثر حوادث سیل و زلزله و امروز در برنامه‌های مقابه با کرونا الحق و الانصاف جهادگرانه وارد میدان شده اند.

آیت الله سلیمانی ادامه داد: طلاب و روحانیون با وجود این همه خدمات، از امکانات رفاهی محروم هستند در حالیکه همه نهاد و سازمان‌ها در مراکز رفاهی، اقامتی و اردوگاهی دارای امکانات هستند.

نماینده ولی فقیه در کاشان با اشاره به اینکه طلاب و روحانیون حتی از حداقل امکانات اولیه نیز محروم هستند، اظهار داشت: طلاب و روحانیون خود را طلبکار نظام نمی‌دانند، اما به حداقل امکانات برای یک زندگی ساده نیاز دارند.

آیت االله سلیمانی گفت: نهاد روحانیت خود را مدیون نظام می‌داند و هرچقدر هم که برای نظام خدمت کنند باز هم خود را مدیون نظام می‌داند، اما خانواده و فرزندان طلاب و روحانیون نیاز به حداقل امکانات دارند.

وی در ادامه بر جمع آوری دلنوشته‌های طلاب و روحانیون در برنامه‌های ارودگاهی تأکید کرد و افزود: اگر دلنوشته‌های فرزندان و خانواده‌های طلاب از برنامه‌های اردوگاهی جمع آوری و مکتوب شود می‌تواند تبدیل به یک شبکه ارتباطی بین فرزندان طلاب و مرکز خدمات حوزه شود.

نماینده ولی فقیه در کاشان به لزوم ارتباط مرکز خدمات با فرزندان طلاب و روحانیون تاکید کرد و گفت: امروز قشر بزرگی از دانشجویان دانشگاه‌های کشور را فرزندان خانواده شهدا، رزمندگان، جانبازان و روحانیون تشکیل می دهند که می‌توانند ارزش‌های خانوادگی خود را در دانشگاه ها ترویج کنند.

وی بر ضرورت توجه بیشتر مرکز خدمات حوزه به فرزندان و خانواده‌های طلاب و روحانیون تأکید کرد و گفت: خانواده‌های طلاب و روحانیون باید از حداقل‌های امکانات برخوردار باشند.
برچسب ها
نظر خود را ارسال نمایید.
دنبال کنید...
پربازدیدترین خبرها
نماینده مقام معظم رهبری درگذشت حجت‌الاسلام روح‌ الله حسینیان را تسلیت گفت. نقش رسانه در پیشرفت و تحول جامعه چشم‌انداز فرهنگی ۲۰ ساله کاشان توسط مسئولان شهر ارائه شود لزوم نیازسنجی رشته‌های تحصیلی براساس نیازهای منطقه لزوم اجرای فوق برنامه از سوی ائمه جماعات مساجد انتصاب نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان خدمت به زائران امام حسین توفیق الهی است سوریه و لبنان برای ایران نقطه استراتژیک است اختلاف سلیقه نباید به اختلاف عقیده تبدیل شود نقش مهم رسانه ملی در تبلیغ دین و هویت عمومی جامعه اسلامی
کاشان - خیابان شهید بهشتی - کوچه جمال آباد - دفتر نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان - کدپستی: ۸۷۱۴۶۷۸۳۸۹
تلفن: ۵۵۷۸۱۸۱ - ۵۵۷۸۸۸۸ - ۵۵۷۲۲۴۴ (۰۳۱)
نمابر: ۵۵۷۸۱۸۲ (۰۳۱)
© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی سفیر ولایت محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.