/
صفحه اصلی
/
خبرخوان
/
ارتباط با ما
/
¤ ۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر
گزارش تصویری: نمایش صفحه 1 از 2
نماینده ولی فقیه در کاشان: خدمت به زائران امام حسین توفیق الهی است آیت الله سلیمانی گفت: توفیق خدمت برای زائران امام حسین (ع) در موکب‌های کربلا به ثروت و همت و قدرت و غیرت شما نیست، به دعوت امام حسین (ع) است.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ شهريور
نماینده ولی فقیه در کاشان مطرح کرد؛ نقش رسانه در پیشرفت و تحول جامعه آیت الله سلیمانی رسانه مکتوب را رسانه ماندگار دانست و گفت: رسانه دیداری و شنیداری رسانه‌ای مقطعی و موردی است.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۰ شهريور
نماینده ولی فقیه در کاشان: سوریه و لبنان برای ایران نقطه استراتژیک است آیت الله سلیمانی نبرد با دشمن در خارج از مرز‌های ایران را تجریه دفاع مقدس دانست و گفت: مسأله سوریه و لبنان برای ایران نقطه استراتژیک است.
۱۳۹۹ شنبه ۸ شهريور
نماینده ولی فقیه در کاشان: اختلاف سلیقه نباید به اختلاف عقیده تبدیل شود آیت الله سلیمانی با بیان اینکه اختلاف سلیقه نباید به اختلاف عقیده تبدیل شود، گفت: اختلاف سلیقه، گفتمان و تضارب آرا لازم است اما نباید به اختلاف عقیده تبدیل شود.
۱۳۹۹ شنبه ۸ شهريور
نماینده ولی فقیه در کاشان مطرح کرد؛ لزوم اجرای فوق برنامه از سوی ائمه جماعات مساجد آیت الله سلیمانی گفت: اجرای فوق برنامه‌های درس اخلاق، تفسیر، احکام و اعتقادات از سوی ائمه جماعات ضرورتی انکارناپذیر است.
۱۳۹۹ پنج شنبه ۶ شهريور
نماینده ولی فقیه در کاشان مطرح کرد؛ نقش مهم رسانه ملی در تبلیغ دین و هویت عمومی جامعه اسلامی آیت الله سلیمانی نقش رسانه ملی در تبلیغ دین و هویت عمومی جامعه اسلامی را بسیار مهم دانست و از زحمات دست اندرکاران این رسانه در منطقه کاشان تقدیر کرد.
۱۳۹۹ پنج شنبه ۶ شهريور
نماینده ولی فقیه در کاشان: مرکز خدمات به فرزندان و خانواده‌های طلاب بیشتر توجه کند آیت الله سلیمانی بر ضرورت توجه بیشتر مرکز خدمات به فرزندان و خانواده‌های طلاب تأکید کرد و گفت: خانواده‌های طلاب باید از حداقل‌های امکانات برخوردار باشند.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ شهريور
در پیامی: نماینده مقام معظم رهبری درگذشت حجت‌الاسلام روح‌ الله حسینیان را تسلیت گفت. آیت الله سلیمانی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام‌ روح الله حسینیان نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و رییس سازمان اسناد انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ شهريور
نماینده ولی فقیه در دیدار رئیس و کارکنان دانشگاه پیام نور کاشان تأکید کرد: لزوم نیازسنجی رشته‌های تحصیلی براساس نیازهای منطقه آیت الله سلیمانی بر نیاز سنجی رشته‌های تحصیلی متناسب با نیازهرمنطقه تأکید کرد و گفت: در گذشته نیاز سنجی انجام نشد و ضرر و زیان آن را مشاهده کردیم.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ شهريور
نماینده ولی فقیه در کاشان مطرح کرد؛ لزوم امنیت شغلی کارگران و ساماندهی نیرو‌های قراردادی آیت الله سلیمانی خواستار ساماندهی نیرو‌های شرکتی، قراردادی و امنیت شغلی کارگران شد و انجام این اقدام را در جلوگیری از تضییع حقوق آن‌ها ضروری دانست.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ شهريور
نماینده ولی فقیه در کاشان: پایان دادن به اختلافات و دعواهای بی حاصل سیاسی در اولویت است آیت الله سلیمانی پایان دادن به اختلافات و دعواهای بی حاصل اصلاح طلبی و اصولگرایی را از برنامه‌های اولویت دار خود اعلام کرد.
۱۳۹۹ دوشنبه ۳ شهريور
نماینده ولی فقیه در کاشان مطرح کرد؛ ضرورت تشکیل کارگروه نمایندگان مدارس علمیه برای حل مشکلات آیت الله سلیمانی بررسی مسائل و مشکلات پیش رو را نیازمند تشکیل کارگروه نمایندگان مدارس علمیه منطقه کاشان دانست.
۱۳۹۹ دوشنبه ۳ شهريور
دنبال کنید...
پربازدیدترین خبرها
نماینده مقام معظم رهبری درگذشت حجت‌الاسلام روح‌ الله حسینیان را تسلیت گفت. نقش رسانه در پیشرفت و تحول جامعه لزوم نیازسنجی رشته‌های تحصیلی براساس نیازهای منطقه چشم‌انداز فرهنگی ۲۰ ساله کاشان توسط مسئولان شهر ارائه شود لزوم اجرای فوق برنامه از سوی ائمه جماعات مساجد انتصاب نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان خدمت به زائران امام حسین توفیق الهی است سوریه و لبنان برای ایران نقطه استراتژیک است اختلاف سلیقه نباید به اختلاف عقیده تبدیل شود نقش مهم رسانه ملی در تبلیغ دین و هویت عمومی جامعه اسلامی
کاشان - خیابان شهید بهشتی - کوچه جمال آباد - دفتر نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان - کدپستی: ۸۷۱۴۶۷۸۳۸۹
تلفن: ۵۵۷۸۱۸۱ - ۵۵۷۸۸۸۸ - ۵۵۷۲۲۴۴ (۰۳۱)
نمابر: ۵۵۷۸۱۸۲ (۰۳۱)
© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی سفیر ولایت محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.