/
صفحه اصلی
/
خبرخوان
/
ارتباط با ما
/
¤ ۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر
تاریخ خبر:۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ شهريور
چاپ خبر
نماینده ولی فقیه در کاشان مطرح کرد؛ لزوم امنیت شغلی کارگران و ساماندهی نیرو‌های قراردادی آیت الله سلیمانی خواستار ساماندهی نیرو‌های شرکتی، قراردادی و امنیت شغلی کارگران شد و انجام این اقدام را در جلوگیری از تضییع حقوق آن‌ها ضروری دانست.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا درکاشان، آیت الله عباسعلی سلیمانی بعد از ظهر امروز در دیدار مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، بر لزوم استفاده از نماد‌های هنری، تاریخی، علمی و صنعتی در سطح شهرستان کاشان تأکید کرد.

به گفته وی تدوین سند چشم‌انداز ۵۰ ساله با استاندارد‌های علمی جهان و ایده‌آل برای شهر تاریخی مانند شهرستان کاشان لازم و ضروری است.

نماینده ولی فقیه در کاشان اظهار گفت: متاسفانه در شهر‌ها با ناهماهنگی و ناموزونی ساخت و ساز‌ها رو به رو هستیم و نیرو‌های متخصص فنی و حرفه‌ای باید به فکر کشور باشند.

آیت الله سلیمانی تاکید کرد: تنها در صورت همسویی و هماهنگی فرماندار و شهردار با همکاری شورای اسلامی شهر، می‌توان شهری نمونه و الگو به دور از هر گونه گرایش‌ها و کنش‌ها داشت.

وی افزود: فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت قدرت اجرایی و شهردار قدرت مبلمان شهری را بر عهده دارد که اگر بین این قدرت‌ها تناسب، هماهنگی و همکاری وجود نداشته باشد، شهر دچار آشفتگی و ناهماهنگی می‌شود.

نماینده ولی فقیه در کاشان فلسفه پیدایش شهرستان‌های ویژه را افزایش حیطه اختیارات دانست و اظهار داشت: اگر بین عنوان و معنون فاصله افتاده، این عنوان ناکارآمد است.

آیت الله سلیمانی همچنین خواستار ساماندهی نیرو‌های شرکتی، قراردادی و امنیت شغلی کارگران شد و انجام این اقدام را در جلوگیری از تضییع حقوق آن‌ها ضروری دانست.
برچسب ها
نظر خود را ارسال نمایید.
دنبال کنید...
پربازدیدترین خبرها
نماینده مقام معظم رهبری درگذشت حجت‌الاسلام روح‌ الله حسینیان را تسلیت گفت. نقش رسانه در پیشرفت و تحول جامعه لزوم نیازسنجی رشته‌های تحصیلی براساس نیازهای منطقه چشم‌انداز فرهنگی ۲۰ ساله کاشان توسط مسئولان شهر ارائه شود لزوم اجرای فوق برنامه از سوی ائمه جماعات مساجد انتصاب نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان خدمت به زائران امام حسین توفیق الهی است سوریه و لبنان برای ایران نقطه استراتژیک است اختلاف سلیقه نباید به اختلاف عقیده تبدیل شود نقش مهم رسانه ملی در تبلیغ دین و هویت عمومی جامعه اسلامی
کاشان - خیابان شهید بهشتی - کوچه جمال آباد - دفتر نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان - کدپستی: ۸۷۱۴۶۷۸۳۸۹
تلفن: ۵۵۷۸۱۸۱ - ۵۵۷۸۸۸۸ - ۵۵۷۲۲۴۴ (۰۳۱)
نمابر: ۵۵۷۸۱۸۲ (۰۳۱)
© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی سفیر ولایت محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.