/
صفحه اصلی
/
خبرخوان
/
ارتباط با ما
/
¤ ۱۴۰۳ جمعه ۲۲ تير
تاریخ ارسال:۱۴۰۲ پنج شنبه ۲۰ مهر
چاپ خبر
پیام تسلیت نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان در پی ارتحال حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا اسحاق مشکینی در پی ارتحال حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای اسحاق مشکینی نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان پیام تسلیتی صادر نمودند.

در پی ارتحال حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای اسحاق مشکینی نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان پیام تسلیتی صادر نمودند.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارک حضرت امام خامنه ای  دام ظله العالی وروحی فداه
سلام علیکم  ورحمت الله
ارتحال عالم مبارز برجسته منطقه کاشان حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا اسحاق مشکینی را به محصر مبارک حضرتعالی و خاندان مکرم وهمه وابستگان ایشان تسلیت عرض میکنم.
نیم قرن مبارزه و مجاهدت، باقیات الصالحات این مرد بزرگ است:
 زمان آیت الله حکیم،  علیه کمونیسم در عراق و زمان امام راحل عظیم الشان ،علیه رژیم مزدور ستمشاهی در آذربایجان شرقی، اردبیل و کاشان، شکنجه در کمیته مشترک ساواک، هم بندی با آیات شهید غفاری، هاشمی نژاد و مطهری،۴۰ ماه حضور موثر در دفاع مقدس همراه با اسکان خانواده، مسولیت تبلیغات قرارگاه کربلای ارتش و هم رزمی با شهید صیاد شیرازی ،شهادت فرزند جاویدالاثر آقا محمد صادق، پرچمداری  و هدایت مبارزه با بیانیه و سخنرانی حماسی در کاشان،و۰۰۰
در سنگر علم، تدریس در دبیرستان و دانشگاه کاشان و مسولیت آموزش و پرورش کاشان ، استان لرستان و آذربایجان شرقی
در سنگر مسجد، امامت جماعت مسجدالحسین ع و تربیت نسل جوان .
رضوان خدا بر ایشان
دو بار اشتیاق خود را برای زیارتشان اعلام کردم ؛ولی هر دو مقطع در اردبیل بودند و حقیر  فقط به صحبت تلفنی با ایشان موفق شدم.
 رحلت این مجاهد خستگی ناپذیر سرباز حضرت بقیه الله  الاعظم عجل الله تعالی فرجه را به محضر منور امام عصر ارواحنا فداه و حضور مستطاب حضرتعالی ، بیت وخاندان شریف مشکینی و فرزندان والامقام و داغ دیده و عموم مردم غیور منطقه کاشان به ویژه علماء و دانشگاهیان تسلیت عرض نموده ، برای بازماندگان صبر و اجر و برای آن مرحوم  رحمت رحیمیه مسئلت دارم.
نماینده ولی فقیه در منطقه  وامام جمعه کاشان
سید سعید حسینی
۲۰ مهرماه ۱۴۰۲برچسب ها
کاشان - خیابان شهید بهشتی - کوچه جمال آباد - دفتر نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان - کدپستی: ۸۷۱۴۶۷۸۳۸۹
تلفن: ۵۵۷۸۱۸۱ - ۵۵۷۸۸۸۸ - ۵۵۷۲۲۴۴ (۰۳۱)
نمابر: ۵۵۷۸۱۸۲ (۰۳۱)
© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی سفیر ولایت محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.