/
صفحه اصلی
/
خبرخوان
/
ارتباط با ما
/
¤ ۱۴۰۲ سه شنبه ۹ خرداد
تاریخ ارسال:۱۴۰۰ سه شنبه ۱ تير
چاپ خبر
پیام قدردانی آیت الله عباسعلی سلیمانی از حضور حماسی مردم در انتخابات 1400 پیام قدردانی آیت الله عباسعلی سلیمانی از حضور حماسی مردم در انتخابات 1400
بسم‌الله الرحمن الرحیم
مردم آگاه، بصیر، انقلابی و شهیدپرور منطقه شمال استان اصفهان
حضور حماسی، غرورآفرین و دشمن‌شکن شما در انتخابات 28 خردادماه برگ زرین دیگری بر افتخارات شما فجرآفرینان و حماسه‌سازان تاریخ 42 ساله انقلاب اسلامی ایران افزود.
مناظر باشکوه اجتماعات شما در کنار صندوق‌های رأی نشانه روشن از اراده آهنین، بصیرت و دشمن‌شناسی بود. تبلیغات مسموم رسانه‌های دشمن، عنود خارجی و شیطنت و وسوسه‌گری منافقان و خام‌اندیشان داخلی، با انگیزه دل‌سرد کردن مردم و عدم حضور آنان در کنار صندوق‌های رأی از ماه‌ها پیش از انتخابات و نیز دل‌زدگی و گلایه از برخی مشکلات معیشتی و سوء مدیریت‌ها نتوانست بر عزم ملی و انقلابی شما فائق آید.
اینجانب ضمن سپاس به درگاه خداوند عزیز و قدیر، مقلب‌القلوب، وظیفه شرعی و اخلاقی، بر خود لازم می‌دانم این حضور را ارج نهاده و صمیمانه تشکر و قدردانی خود را از شما مردم خوب و وفادار اظهار نمایم و ضمن تبریک به منتخبان شما در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به آنان متذکر می‌گردم قدردان این ملت ایثارگر و شهیدپرور باشند و لحظه‌ای از خدمت به آنان و گره‌گشایی از مشکلات معیشتی و اقتصادی‌شان دریغ نورزند.
والسلام علیکم و رحمة الله
عباسعلی سلیمانی
نماینده مقام معظم رهبری در منطقه و امام جمعه کاشان
برچسب ها
کاشان - خیابان شهید بهشتی - کوچه جمال آباد - دفتر نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان - کدپستی: ۸۷۱۴۶۷۸۳۸۹
تلفن: ۵۵۷۸۱۸۱ - ۵۵۷۸۸۸۸ - ۵۵۷۲۲۴۴ (۰۳۱)
نمابر: ۵۵۷۸۱۸۲ (۰۳۱)
© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی سفیر ولایت محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.